سلام به وبلاگ مای تم خوش امدید****** دوستان در قسمت نظر سنجی شرکت کنید ونظرات خودتان را اعلام کنید******

مرتبه
تاریخ : جمعه 17 خرداد‌ماه سال 1392
 مدل های زیبای لباس عروس 2010  
ازدواج یک رویداد هیجان انگیز در زندگی هر زنی است، بنابراین لباس عروس یکی از نقش های اصلی را در زیباتر شدن این روز بی همتا بازی می کند. طراحی لباس عروس های سال ۲۰۱۰ واقعاً متنوع و درخشان است، لباس عروس نباید فقط فریبنده و شیک باشد بلکه در عین حال باید افسانه ای و در عین حال راحت و متناسب اندام شما باشد. اگر در حال تدارک عروسی خود و جستجوی لباس عروس در بین مدل های ۲۰۱۰ هستید، می توانید با نکات کلیدی و راهنمایی ما، آن را پیدا کنید و مطمئن باشید در بزرگترین روز زندگی خود تبدیل به الهه خواهید شد.
لباس عروس با دنباله های بلند مدل پری دریایی  :

اگر شما یک لباس مد روز و یک طرح مجلل دوست دارید که شما را در بزرگترین روز زندگی‌تان بسیار عالی و باشکوه نشان دهد این سبک مدل‌ها برای شما طراحی شده است. این طرح لباس عروس بر روی خصوصیات زنانه شما تأکید می کند و شما را به طرز شگفت انگیزی بلندتر نشان می دهد. بهرحال، اگر شما در قسمت کمر و پهلو خود دارای اضافه وزن باشید می توانید با این طرح این قسمت بدن خود را مسطح نشان دهید.

لباس عروس جیب دار
با این لباس های عروس جیب دار زیبا، طراحان یک عنصر مهم را در طراحی لباس عروس ۲۰۱۰ وارد کردند. هر کسی دوست دارد لباس راحتی بپوشد که معمولا لباس‌های عروس در این مورد مشهور نیستند. اما اکنون زمانی است که شما در بزرگترین روز زندگی خود با پوشیدن لباس عروس جیب دار، مجلل، درخشان و راحت به نظر آیید.

لباس عروس چین دار و چسبان ( مدل ماهی):
اگر شما دوست دارید که حس فریبندگی به لباس عروس شما اضافه شود، چین های زیاد و فلس مانند مد ۲۰۱۰ انتخابی درست هستند. کمراین مدل‌ها به طور
جالبی بر کمر تأکید می کند. اگر اندام متناسبی دارید این مدل ها بسیار زیبا و باشکوه است.
طبقه بندی:
ارسال توسط سبحان

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم